Dieta Keto – jaka książka jest najlepsza?

Dieta Keto – jaka książka jest najlepsza?

Dieta ketogeniczna to określony sposób odżywiania się. Polega ona w skrócie na ograniczeniu spożywania węglowodanów. Głównym źródłem energii dla organizmu stają się wtedy tłuszcze – zawarte w komórkach ciała – a nie glukoza. Skutkiem jest znalezienie się w stanie ketozy, czyli okresie, gdy zwiększa się liczba ciał ketonowych. Czy dieta keto jest dla Ciebie? Jaka książka może pomóc Ci podczas gubienia zbędnych kilogramów? Podpowiemy, na co zwracać uwagę – jeśli szukasz informacji o keto, jesteś w odpowiednim miejscu! To obecnie najmodniejsza dieta, a polecona przez nas książka odpowie na wszelkie pytania z nią związane.

Keto książka – jaka powinna być?

Niektórzy ludzie nieumiejętnie stosują dietę keto, nie trzymają się pewnych zasad lub wymyślają swoje własne. Właśnie dlatego powstało wiele nieprawdziwych informacji wokół niej – w pewnym momencie trudno sprawdzić ich wiarygodność i prawdziwość. Aby pomóc Ci przejść na keto łatwo i przyjemnie – książka na pewno okaże się pomocna! Jaka powinna być? Przede wszystkim oparta na badaniach naukowych, a nie informacjach, które są przez kogoś dosłownie wymyślone. Książka o keto powinna odpowiadać jasno i zwięźle na wątpliwości i pytania, które pojawiają się w Twojej głowie najczęściej. Musi zawierać informacje, które pomogą przejść na dany sposób żywienia. Dobrze, aby była napisana – mimo bazowania na naukowych badaniach – prostym i zrozumiałym dla czytelnika językiem. Wszystko po to, aby przekazać praktyczną i przydatną wiedzę oraz, aby przyjemnie czytało się keto książkę

Być może to nie Ty chcesz zmienić swój sposób żywienia, a ktoś z Twoich bliskich lub znajomych? Książka o diecie keto będzie idealnym pomysłem na prezent. Będzie on niezwykle praktyczny i pomocny. Przejście na dietę ketogeniczną będzie wtedy łatwiejsze i o wiele prostsze!

Książka keto – “100 pytań do ketozy”

Polecaną przez nas pozycją, jest książka „100 pytań do ketozy”, autorstwa dietetyka Mateusza Ostręgi. Otworzył on pierwsze w Polsce centrum dietetyczne specjalizujące się w stosowaniu diet niskowęglowodanowych „Keto Centrum”. Posiada także swój kanał na YouTube, na którym publikuje treści edukacyjne o diecie ketogenicznej. Pomaga wielu osobom zdobyć postawione cele za pomocą stanu ketozy.

Książka „100 pytań do ketozy” zawiera wszystkie najważniejsze informacje co do jej podstaw, przez inne zagadnienia związane z tym stylem życia. To swego rodzaju poradnik, który pomaga samodzielnie stosować keto. Książka ta odpowie na wszystkie nurtujące pytania oraz pomoże dopasować dietę do Twojego stylu życia. Dowiesz się także, dla kogo ta dieta będzie odpowiednia i jak bezpiecznie ją stosować. Została oparta na wiarygodnych źródłach i wielu badaniach, dlatego jest godna polecenia.

Możesz zamówić książkę keto na naszej stronie internetowej. Wyślemy ją nawet tego samego dnia. Jeżeli nie jesteś przekonany – pobierz darmowe rozdziały, aby dokonać ostatecznej decyzji. Keto książka – „100 pytań do ketozy” – jest dostępna w wersji papierowej lub w formie e-booka. Możesz zakupić także zestawy: 

  • książka keto “100 pytań do ketozy” + e-book;
  • “Prosta Keto Kuchnia” + “100 pytań do ketozy” (wersja papierowa);
  • “Prosta Keto Kuchnia” + “100 pytań do ketozy” (e-booki).