Różnorodność smaków Caprio

Różnorodność smaków Caprio

Kiedy mamy ochotę na coś orzeźwiającego, najczęściej sięgamy po owocowe napoje. Caprio posiada w ofercie różnorodne smaki, dzięki czemu łatwo wybrać swój ulubiony. Napoje Caprio to sprawdzone rozwiązanie podczas upalnych dni, wycieczek i wszelkiego typu imprez. Innymi słowy każda okazja jest dobra, aby spróbować smaków Caprio. Warto urozmaicić swoje posiłki owocowymi smakami. Wybierając smaki Caprio, mamy pewność, że nasze napoje nie będą nudne. Przekonajmy się, jakie smaki proponuje Caprio.

Jednoowocowe smaki Caprio

W ofercie Caprio znajduje się wiele jednoowocowych smaków. Cieszą się one dużą popularnością, ponieważ są tradycyjne i uniwersalne. To klasyczna propozycja, która trafia
w każdy gust. W ofercie Caprio znajdują się napoje o smaku m.in. jabłka, czarnej porzeczki oraz pomarańczy. Pasują do rodzinnych obiadów, grilla, pikniku i innych towarzyskich imprez. To idealny dodatek do każdego typu dań. Warto zabrać Caprio na wycieczki rowerowe oraz górskie. Doskonale gaszą pragnienie i orzeźwiają. Jednoowocowe napoje sprawdzają się podczas zabaw takich jak Sylwester czy Karnawał.  Caprio od lat dostosowuje swoją ofertę smakową do potrzeb klientów. Pomarańcza, czarna porzeczka i jabłko to tradycyjne smaki, które dobrze mieć pod ręką, szczególnie, gdy mamy gości i chcemy ich poczęstować czymś sprawdzonym i pewnym. Te smaki można śmiało podawać do każdego posiłku: czy to obiadu czy deseru.

Wieloowocowe smaki Caprio

Poza tradycyjnymi jednoowocowymi napojami, Caprio ma w swojej ofercie różne owocowe połączenia. Tym samym wychodzi naprzeciw klientom, którzy lubią testować nowe ciekawe smaki.  Oprócz jabłka, pomarańczy i czarnej porzeczki na sklepowych półkach znajdziemy: jabłko-mango, jabłko-truskawka, jabłko-malina, jabłko-aronia-wiśnia oraz napój o smaku multiwitaminy. Te interesujące kompozycje smakowe sprawiają, że nasze przyjęcie lub wycieczka nie będą nudne i z pewnością nasi towarzysze będą chcieli spróbować wieloowocowych smaków Caprio. Sprawdzają się na domówkach, jako dodatek do drinków, podczas rodzinnych imprez, obiadów, czy świąt. Pasują do dań wytrawnych i słodkich. Połączenia takich owoców jak m.in  jabłko-aronia-wiśnia czy jabłko-mango polubi każdy, kto ceni oryginalne kombinacje smakowe. Są orzeźwiające i idealnie gaszą pragnienie. Sprawdzają się o każdej porze roku. Mogą być podawane do dań mięsnych, rybnych oraz wegetariańskich. Świetnie komponują się także z deserami i słodkimi przekąskami. Innymi słowy: napoje Caprio są dobre na każdą okazję!